Sprzęt lotniskowy GSE

Sprzęt lotniskowy GSE

 

Lotniskowy Sprzęt TLD GSE Polska

Lotniskowe Taśmociągi Bagażowe TLD - Navimor Oxer

 Taśmociąg Lotniskowy TLD NBL Navimor Polska

 

Taśmociąg bagażowy TLD NBL jest modułową konstrukcją, która może być dostarczona z różnymi silnikami lub przekładniami (automatyczną lub hydrostatyczną). Zaprojektowane z myślą o niskim koszcie użytkowania taśmociągi TLD NBL wykorzystują nowe technologie i rozwiązania jak i bardzo proste układy elektryczne i obwody hydrauliczne. Umiejscowienie i dostęp do wszystkich podzespołów został przemyślany tak, aby zredukować czas obsługi serwisowej do minimum.

Nowo zaprojektowany wysięgnik taśmowy pozwala modelowi NBL na ustawienie najniższej wysokości pracy wśród konkurencji, a różne szerokości i długości taśm pozwalają na obsługę każdego rodzaju ładunku i każdego samolotu. Taśmociąg NBL został zaprojektowany ergonomicznie i zapewnia maksymalny komfort podczas jazdy, jest łatwy w użytkowaniu i zapewnia doskonałą widoczność w czasie jazdy.

WYPOSAŻENIE STANARDOWE

  • Silniki - 4 cylindrowy silnik diesla (Perkins). 6 cylindrowy silnik na gaz.
  • Przeniesienie napędu - wersji standardowej: Przekładnia automatyczna.
  • Przednia oś - wysoce odporna oś skrętna mocowana na stałe.
  • Oś tylna - wysoce odporna oś mocowana na stałe.
  • Wspomagane hamulce - Hamowanie osiągane jest poprzez wspomagane, tarczowe hamulce osi przedniej i bębnowe hamulce osi tylnej. Dwa oddzielne obwody dla osi tylnej i przedniej zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.
  • Hamulec postojowy (Parking) - Tylne hamulce bębnowe załączane dźwignią w kabinie kierowcy i linką.

 

Ulotka Lotniskowego Taśmociągu Bagażowego TLD


Góra strony