NAVIMOR OXER - informacje o firmie

Jesteśmy sprywatyzowaną firmą z grupy przedsiębiorstw przemysłu budowy i remontu statków NAVIMOR. Dysponujemy długoletnim doświadczeniem w zaopatrywaniu krajowych klientów w urządzenia z importu. W latach minionych zajmowaliśmy się zaopatrywaniem przedsiębiorstw branży okrętowej w materiały, podzespoły, urządzenia i części zamienne. W ostatnich latach profil naszej działalności uległ zmianie i koncentrujemy się bardziej niż poprzednio na produktach przodującej techniki światowej.

 
Od 1999 roku zajmujemy się produktami służącymi do nawigacji satelitarnej GPS. Zaopatrujemy krajowych integratorów systemów w komponenty niezbędne przy konstruowaniu i produkcji lokalizatorów dostarczających informacji o pozycji pojazdów i osób w czasie i przestrzeni.

 
Starając się zachowywać dalej nasze związki z techniką i gospodarką morską rozszerzamy asortyment naszej działalności o nowe branże, takie jak

  • import nowych i używanych urządzeń i pojazdów służących eksploatacji lotnisk i obsłudze samolotów
  • słuchawki dla pilotów oraz służb naziemnych na lotniskach David Clark
  • bezprzewodowe systemy łączności grupowej interkom.
     

Przedmiotem naszej szczególnej dumy jest to, że w świecie szybkich i nieustannych zmian sytuujemy się w grupie firm korzystających z najnowszych zdobyczy nauki i techniki.

Kontakt

Navimor Oxer NAVIMOR OXER
81-810 Sopot
Al. Niepodleglosci 799A
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!