Sprzęt lotniskowy GSE

Sprzęt lotniskowy GSE

 

Zodiac Equipment - sprzęt do obsługi pasażerów, bagażu, ładunków cargo i statków powierznych.

Schody Pasażeskie Lotniskowe Samolotowe Navimor Oxer Polska

 

Zodiac Equipment to Czeska firma produkująca głównie sprzęt niezmotoryzowany do obsługi pasażerów, bagażu jak i cargo. Jej produkty cechuje dbałość o łatwość użytkowania i serwisu jak i konkurencyjne ceny. Specyfikacje wszystkich produktów są modyfikowalne pod kontem wymagań klienta. W skład oferty wchodzą:

 

 

Przyczepki Wodniarki i Szambiarki Zodiac

 

Przyczepki do obsługi kanalizacji samootowei (szambiarki/fekaliowce) i zaopatrzenia w wodę pitną (wodniarki) firmy Zodiac Equipment mają małe kompaktowe wymiary, są łatwe w holowaniu i są tanią alternatywą dla samojezdnych pojazdów tego typu. Świetne jako urządzenia zapasowe dla większych lotnisk. Przyczepki są wykonane z zamkniętych profili stalowych pokrytych arkuszami stali. Komponenty stalowe są ocynkowane i pomalowane. Zbiorniki, przyłącza i mocowania są wykonane ze stali nierdzewnej. Na system wodno/kanalizacyjny składają się zasilana silnikiem pompy, miedziane dukty i łączenia, węże. Urządzenia te są budowane w oparciu o specyficzne wymagania, a wszystkie parametry techniczne jak wielkość i ilość zbiorników, wyposażenie i itp. mogą być uzgadniane przed zamówieniem.

Przykładowe specyfikacje przyczepek wodniarek i szambiarek Zodaic

 

 

Schody pasażerskie bez napędu Zodiac

 

Schody pasażerskie firmy Zodiac Equipment to przemyślane i nowoczesne konstrukcje zdolne do obsługiwania samolotów każdej wielkości. Są zaprojektowane z myślą o pracownikach obsługi naziemnej, dzięki czemu są łatwe do codziennego użytkowania i obsługi technicznej. Jednym z opatentowanych rozwiązań jest stabilizowanie schodów za pomocą jednej dzwigni co oszczędza czas i energię. Schody są także wyposażone w oświetlenie diodami LED co oszczędza baterie. Urządzenia te są budowane w oparciu o specyficzne wymagania, a wszystkie parametry techniczne jak wielkość, wyposażenie i itp. mogą być uzgadniane przed zamówieniem. Przykładowe specyfikacje techniczne:

Schody pasażerskie CDS1 (1.6 - 2.6 m)

Schody pasażerskie CDS2 (1.8 - 3.8 m)

Schody pasażerskie CDS2L (1.8 - 4.6 m)

Schody pasażerskie CDS3 (2.5 - 5.8 m)

 

  

Wózki bagażowe Zodiac

 

Wózki bagażowe Zodiac Equipment to nowczesne, trawałe i przemyślan ekonstrukcje spełniające wymagania nawen najbardziej wymagających klientów. Dostępne są w trzech podstawowych wersjach: A (wersja otwarta); B (wersja zamknięta); C (wersja zamknięta, zaokrąglone rogi z gumowymi osłonami + siatki zabezpieczające mały bagaż).

Dane techniczne wózków bagażowych Zodziac

 

Przyczepki Cargo Zodiac

 

Przyczepki kontenerowe Zodiac Equipment to nowczesne, trawałe i przemyślan ekonstrukcje zdolne do transportowania wszystkich rodzajów palet i kontenerów lotniczych. Dostępne są w róznych wersjach i konfiguracjach w zależności od potrzeb klienta. W ofercie znajdują się następujące produkty:

 

  • VKP5 -(LD1, LD2, LD3, AKH)
  • VKP6 -(LD1, LD2, LD3, LD8)
  • VPK1 -(do 7t., wszystkie ULD do 125"x96")
  • VPK1R -(do 7t., wszystkie ULD do 125"x96", automatyczne zamki)

 

 

 

Kontakt

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony