Sprzęt lotniskowy GSE

Sprzęt lotniskowy GSE

 

odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero polska

 Odladzanie samolotów nigdy nie było łatwiejsze!
Odladzacze lotniskowe dla wszystkich typow statków powietrznych.

odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero polska 220

 

Odladzanie samolotów - produkty Safeaero

Szwedzka firma Safeaero posiada w swojej ofercie odladzacze samolotowe (de-icery) do wszystkich typów statków powietrznych, począwszy od konstrukcji przeznaczonych do maszyn typu Genereal Aviation i Helikopterów, poprzez samoloty typu Commuter i wąskokadłubowe typu B737 czy A320 po największe szerokokadłubowe samoloty jak B747 czy A380. Safeaero ma rozwiązanie dla każdej z tych maszyn.

 

Odladzacz lotniskowy Safeaero GADI

 

Odladzacz SAFEAERO Gadi został zaprojektowany jako tanie urządzenie do odladzania małych samolotów i śmigłowców. SAFEAERO Gadi  znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zasadniczym celem jest niskokosztowe odladzanie małych statków powietrznych.

Ulotka odladzacza samolotowego Safeareo GADI

 

 odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero gadi polska

Odladzacz lotniksowy Safeaero 210XXS

 

Regionalne porty lotnicze, gdzie przeprowadza się kilka odlodzeń dziennie, stoją przed problemem pokaźnych wydatków na duże i rozbudowane odladzacze, których eksploatacja nie jest ekonomicznie uzasadniona. Odladzacz SAFEAERO 210XXS został zaprojektowany  z myślą o lotniskach, które powinny oferować usługi odladzania na najwyższym poziomie, lecz nie dysponują środkami na kosztowne inwestycje.

Ulotka odladzacza samolotowego Safeaero 210XXS

 

 odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero polska 210xxs

Odladzacz lotniksowy Safeaero TYPHOON

 

Odladzacze samolotowe Typhoon dowiodły swojej niezawodności i łatwości użytkowania w wielu portach lotniczych. Sprzęt, który jest wykorzystywany jedynie sezonowo, powinien odznaczać pros-totą łatwą do opanowania przez personel. Funkcje winny być same przez się zrozumiałe, tak aby operator mógł skupić się na swoim głównym zadaniu: Odladzaniu. Model Typhoon został zaprojektowany zarówno do użytku na regionalnych jak i dużych międzynarodowych lotniskach. Jego bogate wyposażenie pozwala na zastosowanie do pracy w każdych warunkach. Znakomity zasięg wysięgnika zapewnia całkowitą wszechstronność operacji.

Ulotka odladzacza samolotowego Safeeaero TYPHOON

 

odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero polska 220

Odladzacz lotniskowy Safeaero 220

 

Odladzacz SAFEAERO 220 jest maszyną o niespotykanym zasięgu odladzania (dysza spryskująca sięga w poziomie 13, a w pionie 20m) przy bardzo zwartych rozmiarach, co sprawia, że jest to idealne urządzenie do odladzania samolotów zarówno małych, turbośmigłowych, jak i największych wraz z Airbusem 380. Wyjątkowość tego produktu wynika z faktu, iż urządzenia te zostały zaprojektowane od samego początku z myślą o jednoosobowej obsłudze odladzacza z kabiny kierowcy. Rozwiązanie to eliminuje problem komunikacji między operatorem a kierowcą i zapewnia znaczną obniżkę kosztów w porównaniu z odladzaczami zabudowanymi na podwoziach ciężarowych i obsługiwanymi dwuosobowo. Wykorzystująca własne podwozie, zwarta konstrukcja o nisko położonym środku ciężkości zapewnia wysoką stabilność, a całkowicie zamknięta kabina z dużymi przeszkleniami zapewnia operatorowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Dostępny w trzech wersjach: 220, 220EH i 223XXL.

Ulotka odladzacza samolotowego Safeaero 220, 220EH i 223XXL

 odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero polska
   

 

Kontakt

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony