NAVIMOR OXER - Satysfakcja klientów w rodzinnej atmosferze

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności zajmujemy się produktami służącymi do nawigacji satelitarnej GPS. Zaopatrujemy krajowych integratorów systemów w komponenty OEM GPS niezbędne przy konstruowaniu i produkcji lokalizatorów dostarczających informacji o pozycji pojazdów i osób w czasie i przestrzeni.

 

Starając się zachowywać dalej nasze związki z techniką i gospodarką morską rozszerzamy asortyment naszej działalności o nowe branże i na początku 2001 roku rozpoczęliśmy import nowych i używanych urządzeń służących eksploatacji lotnisk i obsługi pasażerów oraz samolotów. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami kilku dostawców z tej branży. Odbiorcami naszymi są firmy obsługi naziemnej na wszystkich lotniskach krajowych.

 

W ostatnim czasie dostarczamy coraz większą ilość słuchawek dla pilotów firmy David Clark, obsługi naziemnej lotnisk i służb ratowniczych. Nasze bezprzewodowe systemy łączności grupowej interkom stają się znakiem rozpoznawczym niezawodności i najwyższej użyteczności.

 

Przedmiotem naszej szczególnej dumy jest to, że w świecie szybkich i nieustannych zmian sytuujemy się w grupie firm korzystających z najnowszych zdobyczy nauki i techniki.

 

David Clark  ARFF ZIEGLER  Trimble  Pacific Crest Corporation  Applanix  Safeaero  TLD  Kocoverk  Zodiac Equipment  Schrader