NAVIMOR OXER - Satysfakcja klientów w rodzinnej atmosferze

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Na początku naszej działalności zajmujowaliśmy się produktami służącymi do nawigacji satelitarnej GPS. Ciągle jeszcze zaopatrujemy krajowych integratorów systemów w komponenty OEM GPS niezbędne przy konstruowaniu i produkcji lokalizatorów dostarczających informacji o pozycji pojazdów i osób w czasie i przestrzeni.

 

Starając się zachowywać dalej nasze związki z techniką i gospodarką morską rozszerzyliśmy asortyment naszej działalności o nowe branże i na początku XX wieku rozpoczęliśmy import nowych i używanych urządzeń służących eksploatacji lotnisk i obsługi pasażerów oraz samolotów. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami kilku wiodących dostawców z tej branży. Odbiorcami naszymi są firmy obsługi naziemnej na wszystkich lotniskach krajowych.

 

W ostatnim czasie dostarczamy coraz większą ilość słuchawek dla pilotów firmy David Clark, obsługi naziemnej lotnisk i służb ratowniczych. Nasze bezprzewodowe systemy łączności grupowej interkom stają się znakiem rozpoznawczym niezawodności i najwyższej użyteczności.

 

W ostatnim okresie rozwinęliśmy serwis sprzętu lotniskowego zapewniając szybkie i fachowe prowadzenie przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, przeglądy okresowe, dostawy części i materiałfów eksploatacyjnych oraz doradztwo i szkolenia personelu. Dysponujemy dwoma punktami serwisowymi zlokalizowanymi w centrum i na południu kraju (Kraków). Dzięki temu nasi serwisanci są w stanie szybko dotrzeć do wszystkich lotnisk w kraju.

 

 

David Clark  ARFF ZIEGLER  Trimble  Pacific Crest Corporation  Applanix  Safeaero  TLD  Kocoverk  Zodiac Equipment  Schrader