NAVIMOR OXER - Satysfakcja klientów w rodzinnej atmosferze

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności zajmujemy się produktami służącymi do nawigacji satelitarnej GPS. Zaopatrujemy krajowych integratorów systemów w komponenty OEM GPS niezbędne przy konstruowaniu i produkcji lokalizatorów dostarczających informacji o pozycji pojazdów i osób w czasie i przestrzeni.

Starając się zachowywać dalej nasze związki z techniką i gospodarką morską rozszerzamy asortyment naszej działalności o nowe branże i na początku 2001 roku rozpoczęliśmy import nowych i używanych urządzeń służących eksploatacji lotnisk i obsługi pasażerów oraz samolotów. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami kilku dostawców z tej branży. Odbiorcami naszymi są firmy obsługi naziemnej na wszystkich lotniskach krajowych.

W ostatnim czasie dołączyliśmy do naszej oferty unikalne i niemające konkurencji na świecie zamknięcia z kontrolą dostępu, które nie wymagają zasilania. Przedmiotem naszej szczególnej dumy jest to, że w świecie szybkich i nieustannych zmian sytuujemy się w grupie firm korzystających z najnowszych zdobyczy nauki i techniki.

 

David Clark  ThingMagic  Oshkosh  Trimble  Pacific Crest Corporation  Applanix  Sky Dec  Safeaero  TLD  Kocoverk  Zodiac Equipment  Schrader