Sprzęt lotniskowy Oshkosh®

Oshkosh Polska lotniskowy samochód pożarniczo gaśniczy wozy strażackie ARFF wóz strażacki

Aktualności Oshkosh®

Oshkosh Polska lotniskowy samochód pożarniczo gaśniczy wozy strażackie ARFF wóz strażacki

 

Snozzle kupiony przez Oshkosh!

 

Dział "Oshkosh Fire & Emergency" korporacji Oshkosh (NYSE: OSK) ogłośił niedawno zakupienie technologi SNOZZLE® wraz z linią technologiczną i całą z nią związaną własnością intelektualną od Crash Rescue Equipment Services, Inc. z Dallas w Teksasie. Produkcja SNOZZLE® zostanie przeniesiona do zakładów "Oshkosh Fire & Emergency Campus" w Wiskonsin i stopniowo wdrażana w ciągu 6-12 miesięcy.   Snozzle kupiony przez Oshkosh ARFF Polska

 

Nowe, lotniskowe wozy strażackie Oshkosh Striker już dostępne!

 

Dostępne już są nowe lotniskowe wozy strażackie Oshkosh Striker w wersjach 4x4 i 6x6. Są one produkowane według europejskich standardów, w systemie metrycznym i spełniają najnowsze normy emisji spalin Euro 5. Wersja 6x6 pod względem pojemności zbiorników (12.500l) dorównuje konkurencyjnym wozom 8x8. Szczegóły techniczne znajdują się w zakładce Lotniskowe wozy strażackie. Zapraszamy!  


 

Już niedługo - Nowa seria wozów STRIKER!

Już niedługo w ofercie pojawi się nowa seria lotniskowych wozów strażackich Oshkosh STRIKER w specyfikacjach europejskich. Między innymi wozy te będą zbudowane w systemie metrycznym, a silniki będą spełniały normy Euro 5.  

Kontakt

NAVIMOR OXER
Telefon: +48 58 551 65 95
e-mail:   

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony