Sprzęt lotniskowy GSE

Sprzęt lotniskowy

 

Aktualności

 
  ziegler logo small  

 

odladzanie odladzacze lotniskowe odladzacz safeaero polska

 

 Lotniskowy Sprzęt TLD GSE Polska

  

 David Clark polska słuchawki lotniskowe handlingowe GSE Navimor Górski

Schrader Lotniskowe Wodniarki Pojazdy Asenizacyjne Górski Polska

 

  

 

Obciążnice przenośne

 

 

 

 

Usuwanie unieruchomionych samolotów - sprzęt K&M airporttechnik

15-10-2021
Sprzęt lotniskowy GSE-Aktualności >>

 

Stosowana dziś przez krajowe lotniska polityka tworzenia bezpieczeństwa "na papierze" na podstawie umów na ratownictwo przez odległe o setki kilometrów zagraniczne ośrodki ratownicze może okazać się iluzoryczna i niewarta pozornych oszczędności, gdy w razie poważniejszego incydentu na przyjazd ratowniklów trzeba będzie czekać długie godziny czy wręcz doby, podczas gdy wyłączone z ruchu lotnisko generować będzie potężne straty u siebie i zakłocenia ruchu na lotniskach skomunikowanych.

 
 

 

Po załamaniu spowodowanym epidemią COVID powracamy do kontaktów  z austriackim producentem sprzętu ratowniczego do usuwania unieruchomionych samolotów, które powodują zablokowanie i wyłączenie pasa z eksploatacji, a tym samym generują olbrzymie koszty. Przypadki zablokowania lub nieotworzenia goleni, zjechania z pasa czy wystrzelenia opon nie są wcale rzadkie i notowane były nie raz na naszych lotniskach.


Posiadanie własnych środków ratowniczych u siebie na miejscu ma w takich przypadkach rozstrzygające znaczenie, gdyż pozwala natychmiast podjąc akcję ratowniczą i szybko przywrócić ruch na lotnisku.


To co odróżnia firmę K&M od konkurencji, to fakt, że stworzyli ją praktycy, którzy wiele lat przepracowali na austriackich lotniskach, dzięki czemu ich produkty są wsparte rzetelną wiedzą praktyczną i odznaczają się sprawdzoną funkcjonalnością.

 

 

Polecamy więc zapoznanie się z ofertą firmy K&M airportrtechnik. 

 
Powrót

Kontakt

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony