Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

NAVIMOR OXER Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

 

David Clark Słuchawki Lotniskowe Navimor Polska Handling GSE

Akcesoria Słuchawek Handlingowych David Clark

Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark w Polsce

WYCIĘTE OBRZEŻA WYPEŁNIONE ŻELEM

 

Jeszcze wygodniejsze, miękkie i wycięte, wypełnione żelem obrzeża zapewniają więcej miejsca  twoim uszom. Mimo, że większe, obrzeże to jest lżejsze,  co daje nieporównywalny komfort. Kompatybilne ze wszystkimi Zestawami Nagłownymi firmy David Clark (za wyjątkiem serii H20 ) 

P/N 40863G-02 (1 para)

 

 WYCIĘTE OBRZEŻA WYPEŁNIONE ŻELEM

PODUSZKA POD PAŁĄK

 

Wykonana z wyjątkowo miękkiej pianki z poszewką z materiału lub z owczej skóry barwionej na czarno. Zapewnia wyjątkowy komfort noszenia zestawów nagłownych i eliminuje przykre uczucie „gorąca na głowie”.

P/N 18900G-45 Miękka pianka

P/N 40592G-01 Owcza skóra

 

PODUSZKA POD PAŁĄK 

POSZEWKA NA PODKŁADKĘ POD PAŁĄK

 

Miękka, dwuwarstwowa, wykonana z czystej bawełny poszewka. Doskonała na gorącą, wilgotną pogodę. Wchłania pot i można ją prać.

P/N 18981G-01


 

 

 POSZEWKA NA PODKŁADKĘ POD PAŁĄK

OBRZEŻE WYPEŁNIONE ŻELEM

 

Miękkie, niezawodne, wypełnione żelem obrzeże zapewnia zarówno wygodę i bezpieczeństwo. Nie pasuje do zestawów nagłownych serii H20- i ENC.

P/N 18316G-02(1 para)
 

 

 OBRZEŻE WYPEŁNIONE ŻELEM

KOMFORTOWY POKROWIEC NA OBRZEŻE 

 

Miękki, wykonany z dwuwarstwowej czystej bawełny komfortowy pokrowiec na obrzeże muszli słuchawek. Wchłania pot i można go prać. Pasuje do wszystkich obrzeży o standardowych rozmiarach. Nie pasuje do zestawów nagłownych serii H20- i ENC.

P/N 22658G-01 (1 para)
 

 

 POKROWIEC NA OBRZEŻE

GĄBKI DO OKULARÓW 

 

Pozwalają na wygodne noszenie okularów i nie zmniejszają efektu tłumienia hałasu. Przeciwdziałają  wysuwaniu się okularów spod obrzeża muszli.

P/N 12500G-02 (1 para)
 

 

GĄBKI DO OKULARÓW

Hełmy Serii K10

 

Użytkowanie Hełmów Serii K10 zapewnia dodatkowo ochronę przed uderzeniami. Mogą być używane w połączeniu z ochronnikami słuchu lub komunikacyjnymi zestawami nagłownymi.  Hełmy serii K10 David Clark są zbudowane z trzech głównych komponenttów: podszewki mocującej i ochraniacza karku, które są przymocowane do wchłaniającej energię uderzeń skorupy hełmu.* Podszewka mocująca jest wykonana z tkaniny bawełniano-poliestrowej i siatki nylonowej zapewniającej doskonałą wentylację. Uniwersalny rozmiar. Jasnobrązowa skorupa hełmu jest wysoce odporna, bardzo lekka, wykonana z wtryskowo modelowanego nylonu i wzmocniona ochraniaczami pochłaniającymi energie uderzeń. Ochraniacz karku  jest wykonany z gąbki gumowej powleczonej miękką, czarną skórą.  Kształt Hełmu  pozwala na stosowanie  go wraz z maskami gazowymi lub tlenowymi jak i ogólnie dostępnymi przysłonami i ochraniaczami twarzy. 

Na zdjęciu z Ochronnikiem Słuchu 19A

*Zgodnie z wojskową specyfikacją MIL-H-85047A.

 

 

Hełmy Serii K10 David Clark 

Hełmy Handlingowe "Ground Support"

 

Specjalnie zaprojektowane dla obsługi pokładowej na lotniskowcach Marynarki Amerykańskiej. Te unikalne przeciwuderzeniowe hełmy zapewniają ochronę przeciw uderzeniom i wraz z ochronnikami słuchu lub komunikacyjnymi zestawami nagłownymi pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach. Hełmy Ground Support David Clark są zbudowane z trzech głównych komponentów: podszewki mocującej, przedniej i tylnej skorupy oraz przednich i tylnych ochraniaczy absorbujących uderzenia.  Podszewka hełmu o uniwersalnym rozmiarze mocującym wykonana jest  z tkaniny bawełniano /poliestrowej i siatki nylonowej zapewniającej doskonałą wentylację i długotrwały komfort noszenia. Regulowany pod  brodą pasek  zapewnia szybkie zakładanie i zdejmowanie jak i każdorazowe dopasowanie kształtu. Jest dostępna w kolorach ciemnobrązowym lub khaki. Skorupy są dostępne w kolorach białym, czarnym, niebieskim, zielonym, czerwonym, żółtym i purpurowym.

Na zdjęciu z Ochronnikiem Słuchu 10A

 Hełmy Handlingowe "Ground Support" David Clark

 

Akcesoria Słuchawek Handlingowych David Clark

Kontakt z działem
David Clark

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony