Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

NAVIMOR OXER Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

 

Przemysłowe Słuchawki Bluetooth David Clark Aurora Navox Polska

 

Przemysłowe Słuchawki Blutooth David Clark Aurora - Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

 

Czy przemysłowe słuchawki Blutooth serii David Clark Aurora HBT są stereo?
Tak, słuchawki David Clark Aurora są stereo. Oczywiście, jeśli pracują z urządzeniem, którego sygnał wyjściowy to sygnał mono wtedy słyszymy w mono. Informujemy także z przyjemnością, że słuchawki Aurora są wyposażone w najwyższej klasy głośniki PRO-AUDIO o szerokim spektrum częstotliwości, co pozwala cieszyć się doskonałym odbiorem słuchanej muzyki.

Jak sprawić aby słuchawki Blutooth David Clark Aurora HBT pracowały jako interkom?  
Słuchawki David Clark Aurora HBT nie parują się bezpośrednio ze sobą.  Sercem systemu interkom pozostaje smartfon lub inne podobne urządzenie. Dzięki aplikacjom jak Skype, Zello lub Intercom dla Androidida połączenie może być nawiązane pomiędzy wieloma smatrfonami aby stworzyć "grupę roboczą". Niektóre aplikacje mogą także pozwolić na połączenie "grupy roboczej" z naziemną mobilną siecią radiową (typu CB radio itp.).

Jak długo zajmuje naładowanie baterii?  
Słuchawki Blutooth David Clark Aurora HBT potrzebują około sześciu (6) godzin aby baterie zostały w pełni naładowane. Kontrolka świeci się na czerwono w czasie ładowania i wyłącza się gdy słuchawki są w pełni naładowane.

Ile kosztują słuchawki Blutooth Aurora HBT?  
Zapraszamy do naszego sklepu internatowego aby zapoznać się z obecnymi cenami.

Czy przycisk PTT do radio jest dostępny?  
Słuchawki Blutooth David Clark Aurora HBT mogą pracować z wieloma radio przenośnymi używając standardowego protokołu jednak zostały zaprojektowane do pracy z "inteligentnymi" urządzeniami typu smatrfon. David Clark pracuje nad przyciskiem PTT dla radio. Prosimy o kontakt jeśli chcą Państwo wziąć udział w testach tego rozwiązania.

Czy bateria jest wymienna?
Jeśli zajdzie taka potrzeba należy odesłać słuchawki do naszego serwisu. Jednakże słuchawki zapewniają 80 godzin nieprzerwanej pracy, co w pełni wystarcza na cały tydzień pracy co z kolei oznacza, że przy ładowaniu raz w tygodniu żywotność baterii to przynajmniej kilka lat.
Można obserwować poziom naładowania baterii na kontrolce w środku muszli słuchawek (czerwone znaczy wyładowana) lub w przypadku Iphona na pasek statusu telefonu na górze ekranu.


Jaka jest specyfikacja przemysłowych słuchawek Blutooth David Clark Aurora HBT?  
Przemysłowe słuchawki Blutooth David Clark Aurora posiadają następujące cechy:

  • Wyprodukowany w USA przez David Clark, wyciszający hałas, elektretowy mikrofon M-55
  • Wysoko wydajny moduł Bluetooth 4.0 zwany także Bluetooth Smart
  • Samo-naprawiające się połączenie - jeśli połączenie zostanie zerwane ze względu na wyjście z zasięgu należy tylko powrócić do strefy zasięgu aby odzyskać połączenie.
  • Pamięta ostatnie sparowane urządzenie - nie trzeba parować urządzeń po każdym włączeniu.
  • Zakres częstotliwości pracy głośników to 20-20kHz - Pełen zakres częstotliwości słyszanych przez ludzkie ucho, doskonałe do słuchanie urządzeń i muzyki!
  • Zasięg = 10M
  • Żywotność baterii = 140 godzin w trybie oczekiwania lub 80 godzin w trybie ciągłego użytkowania
  • Zgodność z RoHS
  • Certyfikat FCC

 

Co się stanie kiedy słucham muzyki i zadzwoni telefon?  
Większość, jeżeli nie wszystkie, smatfony automatycznie zatrzymują muzykę w momencie nadejścia połączenia. Ponieważ słuchawki są "sparowane" ze smartfonem oznacza to, że muzyka przestanie grać w momencie odebrania połączenia w słuchawkach.

Gdzie można kupić słuchawki David Clark Aurora HBT?  
Zapraszamy do naszego sklepu internatowego aby zapoznać się z naszą ofertą.
 
Dlaczego modele HBT-30 i HBT-40 nie mają potencjometrów kontroli głośności?  
Słuchawki David Clark Aurora zostały zaprojektowane aby być jak najprostsze w swojej budowie. Niektóre dostępne słuchawki BT posiadają skomplikowane interfejsy i wiele przycisków natomiast nasze słuchawki David Calrk Aurora mają być proste i niezawodne. Dla przykładu automatycznie z powrotem sparują się z ostatnio używanym urządzeniem. A co najważniejsze wszystkie smartfony mają regulację głośności więc nie chcieliśmy tego dublować.

Do czego można używać słuchawek David Clark Aurora? (Video)  
Wszystkie słuchawki serii David Clark Aurora z Bluetooth klasy przemysłowej rozwiązują problem komunikacji w niezliczonej ilości miejsc. Bateria wytrzymująca do 80 godzin pracy co oznacza, że można używać słuchawek David Clark Aurora przez cały tydzień pracy bez ładowania!

https://www.youtube.com/watch?v=bRsoUpMudLw&feature=youtu.be&list=PL0ogd2sI14KbXQqLNSbvHddLTntzF0UHW

 

David Clark Aurora Słuchawki Bluetooth
Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark Aurora w Polsce

 

Kontakt z działem
David Clark

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony