Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

NAVIMOR OXER Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

 

Ochronniki słuchu David Clark Słuchawki Lotniskowe Navimor Polska Handling GSE

Ochronniki Słuchu David Clark

Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark w Polsce

Frima David Clark Inc. jest pionierem w produkcji pełnowymiarowych (zakrywających uszy) ochronników słuchu. Od początku swojego istnienia zapewniały one ochronę załogom służącym na lotniskowcach US Navy zaraz po zakończeńiu II Wojny Światowej. Było i jest naszą dumą oferowanie najlepszych ochronników słuchu, które łączą w sobie najwyższe standardy jakości i odporności. Po prostu nie ma lepszych ochronników słuchu niż porodukowane przez firmę David Clark.

Na stronie:

 

10A

19A

27

310

805V

ENC

 

Ochronniki słuchu David Clark Model 10A

Najpopularniejsze ochronniki słuchu David Clark. Zapewniają doskonałą redukcję hałasu. Regulowany pałąk i strzemiona muszli zapewniają długi komfort użytkowania. Ochronniki słuchu zostały przetestowane według standardów obowiązujących na całym świecie. NRR:23dB*. Więcej o ochronikach słuchu 10A.

 

Dane techniczne ochronników słuchu David Clark 10A

 

 David Clark Ochronniki Słuchu 10A Polska

Ochronniki słuchu David Clark Model 19A

Ochronniki słuchu David Clark z taka sama konstrukcją jak Model 10A jednak z głębszą muszlą dla skuteczniejszego wyciszenia niskich częstotliwości. NRR:27dB*. Więcej o ochronikach słuchu 19A.

 

Dane techniczne ochronników słuchu David Clark 19A

 

David Clark Ochronniki Słuchu 19A Polska 

Ochronniki słuchu David Clark Model 27

Specjalny komfortowy ochronnik słuchu David Clark łączący doskonałe wyciszanie niskich częstotliwości z komfortem noszenia. Posiadają specjalnie zaprojektowane muszle, wygodną poduszkę nagłowną i wypełnione pianką obrzeża muszli. NRR:22dB*. Więcej o ochronikach słuchu 27.

 

Dane technicze ochronników słuchu David Clark 27

 

David Clark Ochronniki Słuchu 27 Polska 

Ochronniki słuchu David Clark Model 310

Ochronniki słuchu David Clark z możliwość noszenia na trzy sposoby: na głowie, z tyłu głowy, pod brodą. Doskonałe tłumienie hałasu i dowolność sposobu noszenia stanowi doskonałe uzupełnienie oferty ochronników słuchu. NRR:24dB*(Na głowie) NRR:20dB*(Z tyłu głowy) NRR:20dB*(Pod brodą). Więcej o ochronikach słuchu 310.

 

Dane techniczne ochronników słuchu David Clark 310

 

 

Ochronniki słuchu David Clark Model 805V

Model ochronników słuchu David Clark z pałąkiem za głowę umożliwia zakładania kasku ochronnego. Łącznik muszli umożliwia przymocowanie tego modelu na stałe do kasku. Regulowany pasek na głowie pasuje pod kaskiem ochronnym. NRR:23dB*. Więcej o ochronikach słuchu 805V.

 

Dane techniczne ochronników słuchu David Clark 805V

 

David Clark Ochronniki Słuchu 805V Polska

Aktywne ochronniki słuchu David Clark Model ENC

Ochronnik słuchu David Clark noszone „ przez czubek głowy”. Model bazowy to 19A z certyfikowaną redukcją hałasu (NRR) 27dB. Dodatkowe tłumienie niskich częstotliwości o kolejne 17-22db przy włączonej funkcji ENC. Funkcja ENC włączana pokrętłem ON/OFF umieszczonym na muszli. Opatentowane wycięte obrzeża wypełnione żelem. Wygodne, beznapięciowe przyłącza pałąku. Podwójna 9-voltowa bateria pozwalająca na prace do 30 godzin. Więcej o aktywnych ochronikach słuchu ENC.

 

Dane techniczne ochronników słuchu David Clark ENC

 

David Clark Aktywne Ochronniki Słuchu ENC Polska

 

Kontakt z działem
David Clark

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony