Navimor Oxer - Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

NAVIMOR OXER Twój dystrybutor David Clark® w Polsce

 

Systemy radiowe David Clark Słuchawki Lotniskowe Navimor Polska

 Słuchawki David Clark Serii 6600i

David Clark wprowadził do sprzedaży nową serię słuchawek H6600i i zestawu DComSet z zestawem głośniczka na ucho i mikrofomen zakładanym na krtań do łączenia z nowymi adapterami radiowymi C6600i typu "Body". Produkty Serii H6600i są certyfikowane oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe") kiedy są używane z radio, które także są certyfikowane znakiem I.S..

 

Typowe aplikacje dla Systemu 6600i to praca:

  • Z niebezpiecznymi materiałami.
  • W rafineriach i fabrykach chemikaliów.
  • Ciasnych, niebezpiecznych ponieszczeniach (zbiorniki, ładownie)
  • W Straży Pożarnej.
  • Na statkch specjalistycznych (przeładunek ropy, gazu, chemikaliów).
  • W Ratownictwie górskim (jaskinie).
  • Przy odwiertach ropy, gazu (na lądzie i morzu).
  • Przy przeładunku zbórz.

 

Aby zobaczyć pełen wybór radyj przenośnych lub mobilnych i ustalić, który z adapterów i zestawów nagłownych David Clark pasuje do Twojego radia przejdź tutaj

Na stronie:

 

H6620i

H6640i

H6645i

H6670i

DCom CS6641i

C6600i

 

 

 

Słuchawki do Radio David Clark H6620i

Noszone za głową (możliwość noszenia pod hełmem) z Elektretowym Mikrofonem. Mikrofon w ekranowanej muszli. Przeznaczone do użytkowania w wyjątkowo hałaśliwych miejscach. 23 dB Certyfikowanej Redukcji Hałasu (NRR). Certyfikowanymi oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe").    David Clark H6620i Słuchawki do radio Polska

Słuchawki do Radio David Clark H6640i

Noszone za głową (możliwość noszenia pod hełmem). Elastyczny wysięgnik z Elektretowym Mikrofonem. Dynamiczne głośniczki H-143/AIC. 90 cm prost kabel. 23dB Certyfikowanej Redukcji Hałasu (NRR). Certyfikowane oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe").    David Clark H6640i Słuchawki do radio Polska

Słuchawki do Radio David Clark H6645i

Noszone za głową (możliwość noszenia pod hełmem), dynamiczny mikrofon na krtani. Dynamiczne głośniczki H-143/AIC. 24 dB Certyfikowanej Redukcji Hałasu (NRR). Certyfikowane oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe").  

David Clark H6645i Słuchawki do radio Polska 

Słuchawki do Radio David Clark 6670i

Przyczepiane do kasku. Elastyczny wysięgnik z Elektretowym Mikrofonem. Doskonałw tłumienie hałasu. Dynamiczne głośniczki H-143/AIC. 90 cm prost kabel. Certyfikowane oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe").

   David Clark H6670i Słuchawki do radio Polska

Słuchawki do Radio David Clark Com CS6641i

Mały głośniczek zakładany za uchem. Dynamiczny mikrofon na krtani. Doskonałe do noszenie pod kombinezomnami ochronnymi i z maskami tlenowymi. Certyfikowane oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe").

  Głośnik David Clark DCom CS6641i

Przełącznik PTT do Radio David Clark C6600i

Adapter radiowy typu "Body" noszony jest przy ciepe. Posiada rotowany o 360° klips do zaczepienia o np, pasek. Ułatwia to używania przełącznika PTT (Przyciśnij - i - Mów) w wygodnym położeniu bez konieczności sięgania do radia. jego złącze jest podłączane bezpośrednio do muszli słuchawek. Adapter jest certyfikowany oznaczeniem I.S. ("Intrinsically Safe").

  Adapter radiowy David Clark C6600i  Adapter radiowy David Clark C6600i

 

Kontakt z działem
David Clark

NAVIMOR OXER NAVIMOR OXER
+48 58 551 65 95

 

Nasz Kanał Youtube Navox 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube!


Góra strony